Українка стала абсолютною чемпіонкою Європи з важкої атлетики

16:27 Квітень 9, 2021

Спорт 1763 2 хвилини

24-річна важкоатлетка з Харкова Ірина Деха виборола три золоті медалі на чемпіонаті Європи у Москві.

Ірина Деха виступає у ваговій категорії до 76 кілограмів і стала абсолютною чемпіонкою Європи, обігравши російських спортсменів на чемпіонаті Європи-2021 у Москві. Як повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської облдержадміністрації, важкоатлетка змогла виграти для України золото як за сумою двоборства («ривок» та «поштовх»), так і у кожній з дисциплін окремо.

Харків’янка виграла змагання у «ривку» – 113 кілограмів, «поштовху» – 135 кілограмів та в сумі – 248 кілограмів.

Ірина Деха на чемпіонаті повторила результат ще однієї спортсменки з Харкова, Каміли Конотоп, яка теж стала абсолютною чемпіонкою Європи-2021.