Українка виборола «срібло» в індивідуальних перегонах чемпіонату Європи з біатлону

19:16 Січень 27, 2021

Спорт 1729 2 хвилини

На чемпіонаті Європи – 2021 з біатлону у польському місті Душники-Здруй, який стартував 27 січня, українська команда здобула перемогу.

А саме, представниця збірної України, інструкторка спортивної команди ДПСУ Анастасія Меркушина з чистою стрільбою на чотирьох вогневих рубежах стала срібною призеркою 15-кілометрових індивідуальних перегонів.

Про це повідомляє Федерація біатлону України.

Меркушина поступилася переможниці Моніці Хойніш-Старензі з Польщі 2,9 секунди, «бронза» дісталася росіянці Ларисі Кукліній.

Успішно в перших перегонах чемпіонату Європи виступили ще кілька українок: снайперка Ірина Петренко, яка завершила змагання п’ятою. Вона більше відома шанувальникам біатлону за дівочим прізвищем Варвинець. Катерина Бех фінішувала дев’ятою, Віта Семеренко – одинадцятою.

Сьогодні ж стартують і чоловічі індивідуальні перегони на 20 км за участю українців Артема Прими (3-й стартовий номер), Богдана Цимбала (31), Артем Тищенка (50), Руслана Ткаленка (55), Тараса Лесюка (96) та Руслана Бригадира (135).