Поразка "Ференцвароша" на три голи в Арені Пушкаша

17:14 Листопад 6, 2020

Спорт 3290 5 хвилин

Magyar

У середу Ференцварош програв Ювентусу з рахунком 4:1 у третьому турі групового чемпіонату Ліги чемпіонів у будапештській “Пушкаш-Арені”.

Початок матчу для команди Реброва видався жахливим: Ювентус забив перший гол уже на 7-й хвилині в особі Альваро Мората Куадрадо, який зіграв свій 100-й матч у майці “Юве”, на 60-й хвилині футболіст подвоїв свій результат другим голом.

Третій гол забив Пауло Дибала на 73-й хвилині, після чого на 81-й хвилині Лаші Двалі «зрізав» у власні ворота, а остаточний рахунок встановив Франк Болі на останній хвилині основного часу.

Чемпіон Угорщини посідає четверте місце в групі G після поразки  проти Барселони з рахунком 5: 1 і нічиї вдома проти київського “Динамо”, де Ференцварош опинився на останньому місці лише через гіршу різницю м’ячів.

Головний тренер футбольної команди “Ференцварош” Сергій Ребров, був особливо незадоволений переважно третім і четвертим забитими голами.

“Це був важкий матч, але ми на це розраховували”, – з таких слів розпочав оцінку матчу український тренер. “Я так само розчарований двома останніми забитими голами, як і після матчу проти Барселони. Мені трохи сумно через результат, ми цього не заслужили. Ми добре працювали, захист у першому таймі також був чудовим. Ми повинні рухатися далі, чекаючи на наступний матч”.

“Коли хтось зіштовхується із суперником такого рівня, як Роналду, трапляються помилки. Звичайно, якщо ви зіткнетеся з таким суперником, кожен може помилитись. Мабуть, хлопці були втомлені, тож вони помилились”, – додав Сергій.

За словами Реброва, такий рівень темпу, який задає Ювентус або Барселона, неможливо змоделювати на тренуваннях, тому те, що його гравці втомилися, – цілком природно.

Він також зізнався, що гравці сиділи в роздягальні, ніби програли фінал. Вони були розчаровані тим, що не змогли витиснути максимум із себе перед нашими глядачами в Арені Пушкаша”, – додав Ребров.

Давід Сігер сказав, що, хоча гравці були готові до швидких і сильних гравців суперника, у них не було протиотрути.

“Водночас я сказав собі, було б чудово, якби ми могли зіграти якнайбільше таких матчів. Тоді ми могли б розвиватися краще. Слід визнати, що “Ювентус” – набагато краща команда”, – зазначив півзахисник Ференцвароша.

Давід Сігер також назвав атмосферу на стадіоні чудовою. “Виходячи з шуму, мені здавалося, що арена переповнена глядачами”, – додав він.

Тренер «Ювентуса» Андреа Пірло висловився так: мої гравці досить швидко  почали домінувати, і це їх заспокоїло , але у другій половині матчу вони знову ожили. На рахунок Ференцвароша, він сказав, що це молода команда, яка розвивається і яка пройшла довгий шлях у кваліфікації, але повинна бути терплячою щодо результатів. Наступний груповий матч у ЛЧ підопічних Сергія Реброва пройде 24 листопада, у четвертому турі Ференцварош буде гостем Туринської гвардії.