Закарпатські баскетболісти здобули дебютну перемогу в сезоні

14:32 Листопад 3, 2020

Спорт 2595 4 хвилини

Шість матчів знадобилося БК «Ужгород-УжНУ-ЗОДЮСШ», аби вибороти першу перемогу в Першій лізі України з баскетболу сезону 2020/21.

У рамках третього туру головна баскетбольна команда краю зустрічалася з БК «Че-Баскет». Протистояння ужгородців та чернівчан відбулися 31 жовтня та 1 листопада в СК «Юність».

Команда Олександра Зубковського невдало розпочала нинішній сезон, програвши перші чотири зустрічі. У поєдинках із «Че-Баскетом» наші хлопці прагнули реабілітуватися за невтішні результати та покращити своє турнірне становище. Минулого сезону закарпатці чернівчанам не поступалися: у всіх чотирьох протистояннях представники Срібної Землі святкували звитяги. Таку успішну статистику ужгородські спортсмени прагнули продовжити і цьогоріч, однак гості зуміли дати відсіч супернику й одного разу все ж перемогли.

Перша гра. «Ужгород-УжНУ-ЗОДЮСШ» – «Че-Баскет» – 61:84

У стартовій чверті на майданчику точилася рівна боротьба: команди по черзі володіли ініціативою, а перевага в рахунку залишалася незначною. У другій 10-хвилинці краще діяли гості: чернівчани добре зіграли в нападі та відзначилися надійністю в обороні, завдяки чому зуміли створити 9-очкову перевагу (33:42).

На старті третьої частини гри закарпатці скоротили відставання до двох очок (40:42), однак згодом припустилися багатьох помилок у захисті та атаці й дозволили супернику не тільки відновити попередній гандикап, а й значно збільшити його. Перед завершальною чвертю гості були попереду – 47:63. Переламати хід зустрічі у фінальній 10-хвилинці господарям не вдалося. «Че-Баскет» контролював перебіг подій  і довів справу до переконливої перемоги – 61:84.

Результативними кидками у складі ужгородського БК відзначилися Максим Пилип (14 очок), Олександр Варга (13), Максим Андреянов (11), Єгор Казінцев (8), Валентин Рипкович (6), Андрій Куртєв (6), Валентин-Крістіан Вішкольц (2) та Семен Семак (1).

Друга гра. «Ужгород-УжНУ-ЗОДЮСШ» – «Че-Баскет» – 85:78

Закарпатський БК зробив правильні висновки з першого поєдинку і в недільному протистоянні показав кращу гру, ніж напередодні. Уже за підсумками стартової 10-хвилинки перевага господарів сягнула 9 очок (24:15). У другій чверті малюнок гри не змінився: ужгородці продовжили переважати суперника і на велику перерву пішли за рахунку 44:33.

У другій половині зустрічі закарпатці впевнено втримували лідерство і в підсумку здобули бажану перемогу. Фінальна сирена зафіксувала звитягу БК «Ужгород-УжНУ-ЗОДЮСШ» з рахунком 85:78.

Вагомий внесок у перемогу своєї команди зробили Олександр Варга та Валентин Рипкович, закинувши 32 та 23 очки відповідно. Результативними діями також відзначилися Андрій Куртєв (13 очок), Максим Андреянов (6), Єгор Казінцев (6) та Максим Пилип (5).