Футбольний клуб «Минай» здобув дебютну нічию в УПЛ

16:08 Жовтень 5, 2020

Спорт 2328 4 хвилини

У суботу, 3 жовтня у рамках 5-го туру української Прем’єр-ліги «Минай» на виїзді зустрічався з петровським «Інгульцем».

Довготривалу виїзну серію, яка налічує 4 поєдинки, «Минай» завершив на Кіровоградщині. У місті Кропивницький закарпатський ФК зустрічався із добре знайомим «Інгульцем» (Петрове). Минулого сезону ці команди зустрічалися тричі (двічі в чемпіонаті та одного разу в Кубку) і, що цікаво, щоразу була зафіксована нічия 1:1. Переможець протистояння не був виявлений і цього разу. Микола Балакін зафіксував «традиційну нічию 1:1».

Як і в попередніх матчах, «Минай» забив першим. На 9-й хв. Козак не за правилами зупинив Анатолія Нурієва, за що арбітр призначив пенальті, яке впевнено реалізував сам постраждалий (0:1). Однак менш ніж через пів години господарі поля відігралися. Гравець «Інгульця» завдавав небезпечного удару з меж карного майданчика, Андрій Попович відбив м’яч перед собою, боротьбу за який повели Ніка Сітчінава та Олександр Маткобожик. Останній грубо порушив правила і рефері вдруге вказав на «позначку». Цього разу – у ворота «Минаю». Сітчінава хорошу нагоду для взяття воріт не змарнував і відновив паритет (1:1).

А на старті другого тайму гості залишилися в меншості (Василь Пиняшко протягом семи хвилин отримав дві жовті картки, які перетворилися на червону) й сконцентрувалися на втриманні рахунку.

Колектив із Кіровоградщини у завершальні 30 хв. зустрічі створив три гольові нагоди, однак реалізувати їх не вдалося. Двічі володінням Андрія Поповича загрожував активний Ніка Сітчінава, ще одного разу – Олександр Мішуренко. Якщо 9-му номеру бракувало точності, то удари автора голу парирував Андрій Попович.

Відбившись від атак суперника, під ендшпіль поєдинку закарпатська команда могла вирвати перемогу. На четвертій компенсованій хвилині гості заробили право на перспективний штрафний удар, який виконував Тарас Саків. Володимир Кринський ефектним сейвом врятував «Інгулець» від поразки.

У підсумку поєдинок завершився внічию 1:1. Зауважимо, що це перший нічийний результат команди Василя Кобіна в еліті українського футболу.

У рамках 6-го туру найелітнішого футбольного дивізіону України «Минай» прийме «Маріуполь». Ця гра пройде за півтора тижні, адже наразі в УПЛ пауза у зв’язку з матчами у національних збірних.