Ужгородський «Минай» стартував у Кубку України з перемоги

15:31 Жовтень 1, 2020

Спорт 3549 3 хвилини

Вчора, 30 вересня, головна футбольна команда Закарпаття зіграла перший поєдинок в Кубку України з футболу сезону 2020/21.

На стадії 1/16 фіналу минайці зустрічалися із першоліговим «Поліссям». За регламентом змагань, поєдинок повинен був відбутися на полі команди нижчої за класом, однак наразі стадіон у Житомирі перебуває на реконструкції, тож гру провели в Києві на стадіоні ім. В.Баннікова.

Василь Кобін у цьому матчі вдався до ротації: у порівнянні з крайнім матчем чемпіонату проти київського «Динамо», у стартовому складі вийшли десятеро інших футболістів (не заміненим залишився тільки Тарас Саків). Однак навіть другим складом закарпатська команда доволі впевнено виборола необхідний результат.

Минайці жваво розпочали зустріч і вже в стартовій 5-хвилинці створили два небезпечні моменти. Якщо в першому епізоді Артур Карноза зі стандарту пробив над поперечиною, то в другому – віддав гостру прострільну передачу в центр штрафного майданчика, де Євгеній Шевченко зрізав м’яч у власні ворота (0:1).

Протягом першої 45-хвилинки гості контролювали хід гри, однак за кілька миттєвостей до свистка на перерву невдало зіграли при стандарті біля власних воріт і пропустили прикрий гол: ексгравець «Минаю» Максим Гавриленко подав кутовий удар, Антон Каніболоцький невдало зіграв на виході і м’яч відскочив до Кирила Прокопчука, який переправив круглого в незахищені ворота. Спочатку арбітр взяття воріт не зафіксував, однак після перегляду ВАР вказав на центр поля (1:1).

Вирішальний епізод у матчі виник на 57-й хв.: минайці заробили право на перспективний штрафний удар, який взявся виконувати Тарас Саків. 4-й номер гостей потужним ударом увігнав м’яч у сітку воріт (1:2).

Щодо «Полісся», то фінального штурму від них не було. Закарпатська команда впевнено втримала позитивний результат і здобула важливу перемогу (1:2).

Вже післязавтра, 3-го жовтня, у рамках української Прем’єр-ліги «Минай» на виїзді зіграє проти «Інгульця» (початок гри о 19:30). А щодо суперника «Минаю» в 1/8 фіналу Кубка України, то він стане відомий дещо згодом.