Минай зазнав поразки від Олімпіка у матчі 3-го туру УПЛ

17:11 Вересень 20, 2020

Спорт 2283 1 хвилина

У матчі 3-го туру Favbet Ліги в Києві на стадіоні імені Лобановського Футболісти донецького “Олімпіка” з рахунком 3: 0 упевнено перемогли закарпатський “Минай”.

Донецький клуб вийшов вперед у першому таймі після точного удару на 29-й хвилині від Тейшейри.

У другій половині гри підопічні Ігоря Климовського закріпили свою перевагу після двох влучних ударів Шахаба – 3:0.

Олімпік тимчасово вийшов на третє місце турнірної таблиці чемпіонату України, набравши 6 очок після двох стартових турів. Минай займає проміжну сьому сходинку.

У наступному турі донеччани проведуть дербі з Шахтарем, а Минай вдома прийматиме Динамо.