Стартував Кубок Закарпаття з футболу

15:03 Вересень 4, 2020

Спорт 3691 5 хвилин

Цьогоріч другий за престижністю футбольний турнір області дещо відрізняється від попередніх розіграшів. Боротьбу за почесний трофей ведуть тільки колективи Вищої ліги, а розпочинаються баталії одразу з 1/4 фіналу.

За результатами жеребкування були сформовані такі пари: «Севлюш» (Виноградів) – «Поляна», «Медвідя» (Бобовище) – «Середнє», «Вільхівці» – «Хуст» та «Бужора» (Іршава) – «Карпати» (Рахів). Зазначимо, що протистояння 1/4 фіналу складалися з одного матчу та відбувалися на нейтральних полях, 2–3 вересня.

«Севлюш» (Виноградів) – «Поляна» – 0:2

Протистояння одних із найсильніших команд області вийшло цікавим та непередбачуваним. Ще до перерви обидва колективи створили кілька гольових моментів, однак реалізувати бодай один з них нікому не вдалося. Загалом чекати на перше взяття воріт довелося більш ніж годину.

За двадцять хвилин до завершення основного часу зустрічі Володимир Варваринець потужним прицільним пострілом з-за меж карного майданчика вивів «Поляну» вперед.Не встигли виноградівці відійти від пропущеного голу, як через сім хвилин полянці забили вдруге. Знову результативного удару завдав Варваринець.

Фінального штурму від «Севлюша» не вийшло. «Поляна» втримала переможний результат і доволі несподівано вибила переможця Кубка Закарпаття минулого сезону. А це означає, що у нас буде новий володар трофею.

«Медвідя» (Бобовище) – «Середнє» – 1:6

Умовно цю гру можна поділити на дві частини: до перерви та після перерви. Якщо у першій 45-хвилинці було тільки одне взяття воріт, то в другій – одразу шість.

Дебютне взяття воріт відбулося вже на 7-й хв. зустрічі: серединці заробили право на 11-метровий удар, який реалізував Микола Джанда. Далі було затишшя, а на початку другого тайму «Середнє» роззабивалося. Протягом 30-ти хвилин номінальні гості провели чотири результативні атаки і гарантували собі позитивний результат. Своє ім’я у графу «забиті м’ячі» виписали Микола Джанда (53), Тіберій Габовда (54, 62) та Микита Гальчак (75).

Наприкінці зустрічі «Медвідя» таки розмочила рахунок (на 88-й хв. Михайло Лозинець реалізував пенальті), однак вже за дві хвилини пропустила вшосте (гол в активі Михайла Трухана).

«Вільхівці» – «Хуст» – 0:1

Обидва колективи в цьому матчі приділяли значну увагу надійній грі в обороні, тож видовищного та результативного футболу очікувати було не варто. Все йшло до нульової нічиєї, однак у компенсований арбітром час Роман Дочинець приніс «Хусту» мінімальну перемогу, а разом з тим і путівку до півфіналу.

На жаль, всі чотири заплановані матчі не відбулися. Гра «Бужора» (Іршава) – «Карпати» (Рахів) була скасована. Рахівський ФК не зміг приїхати на гру з іршавцями до Тячева. У листі до ЗАФ (Закарпатської асоціації футболу» зокрема було зазначено: «…у зв’язку з неможливістю виїзду значної кількості гравців серед тижня у робочий день через роботу, навчання, а також враховуючи значну кількість травмованих гравців…». Згідно регламенту, «Карпатам» було зараховано технічну поразку. Відповідно «Бужора» без боротьби потрапила до 1/2 фіналу.

У півфіналі «Середнє» гратиме з «Бужорою» (Іршава), а «Хуст» – з «Поляною».