Чемпіонка світу померла після пологів

14:25 Червень 24, 2020

Спорт 3784 2 хвилини

Magyar

Бобана Момчіловіч-Величкович, чемпіонка світу зі стрільби, цьогорічна чемпіонка Європи зі стрільби з пневматичного пістолета серед жінок, померла внаслідок ускладнень, які виникли під час пологів.

Про смерть 30-річної спортсменки повідомила пресслужба Сербської федерації стрілецького спорту.

Жінка перебувала в критичному стані протягом 20 днів після народження дитини і в неділю померла.

Момчіловіч-Величкович, родом із м. Бор, виграла золото чемпіонату світу 2014 року в командній стрільбі з пневматичного пістолета.

Спортсменка також брала участь в Олімпіаді в Лондоні, а під час міжнародних змагань у Ріо здобула 7-ме місце.

У її скарбничці 8 золотих, дві срібні та три бронзові нагороди першості Європи.

Під час останнього чемпіонату Європи зі стрільби з пневматичної зброї в м. Вроцлав (Польща), у якому Бобана Момчіловіч-Величкович узяла участь, перебуваючи на п’ятому місяці вагітності, вона стала чемпіонкою в особистому та командному заліках у стрільбі з пістолета.

Джерело: origo