На Закарпаття відбувся чемпіонат України з гірськолижного спорту

15:03 Березень 12, 2020

Спорт 8417 2 хвилини

Близько 80 учасників приїхали на Закарпаття на Всеукраїнські змагання з гірськолижного спорту серед молодших вікових категорій «Krasiya Baby Champ 2020».

Загалом участь у дитячому Чемпіонаті України з гірськолижного спорту взяли спортсмени від 7 до 12 років, змагалися у двох вікових групах. «Krasiya Baby Champ» відбувається тут другий рік поспіль.

Юні лижники (хлопці та дівчата) підкорювали найдовшу трасу в Україні у двох дисциплінах — «слалом» та «слалом гігант».

Абсолютним чемпіоном України в обох дисциплінах став 9-річний киянин Артем Чорноус. Подолав понад кілометр дистанції із перешкодами найшвидше із суперників — менше, ніж за хвилину.

В індивідуальних стартах одні із найкращих результатів показали кияни, а серед шкіл відзначилися також Закарпаття та Полтава. У підсумку саме ці регіони і стали призерами у загальному заліку Чемпіонату України, а перемогу тут святкував Київ.